Prowansja z Anią Podsiedlik

DWA TERMINY :
8-12.07.2019 - 3500 zł + lot
12-15.07.2019 - 2900 zł+ lot

Wyjątkowe warsztaty wśród lawendowych pól, małych miasteczek oraz urokliwych pejzaży. Kolejna edycja warsztatów które odbywają się w Prowansji od 2016 roku. Doświadczeni prowadzący zapewnią Ci wysoki poziom przekazywanej wiedzy oraz znakomitą znajomość najlepszych miejsc do fotografowania!

Prowadzić je będę wraz z niesamowitą Anią Podsiedlik.
Warsztaty będą łączyły portret z pejzażem, czyli dwie dziedziny w których mamy największe doświadczenie :)

Uwaga ilość miejsc ograniczona :)
*Moje warsztaty fotograficzne  nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.
Plan warsztatów :
Dzień 1

Zbiórka uczestników w Krakowie ok. godziny 16:00. O 18:00 wylatujemy do Marsylii, lądowanie ok 20:30. Następnie kierunek Manosque.

Dzień 2

Ok godziny 10:00 zaczyna się pierwszy plener na lawendowych polach. Następnie  wstęp do fotografii dziecięcej, ustawienia sprzętu , a po nim wstęp do fotografii krajobrazowej-wykład. Później mamy czas na obiad i ok godziny 17 udajemy na zachód słońca w kierunku lawendowych pól, gdzie będziemy wyżywać się fotograficznie na krajobrazie i dzieciach.  Po zachodzie słońca integracja uczestników :)
Dzień 3

Wschód słońca na lawendowych polach i plener krajobrazowy oraz dziecięcy. Czas wolny. Później dalsza część teorii fotograficznej z zakresu krajobrazu i pierwsza część postprodukcji z zakresu fotografii dziecięcej - około 3 godziny.  Następnie zwiedzanie Moustiers Sainte-Marie i innych miasteczek. Zachód słońca nad Kanionem Verdon, The Château of Aiguines. Opcja z nocnymi fotografiami lawendy.

Dzień 4 ( w przypadku terminu 12-15.07.2019 jest to ostatni dzień i plan jest jak z dnia 5)

Udajemy się na wschód słońca do Kanionu Verdon. Następnie do Aix-En Provence na fotografię street. Po obiedzie dalsza część postprodukcji z zakresu fotografii dziecięcej - około 3 godziny.   Zachód na polach lawendy w okolicach Valensole.

Dzień 5

Ostatni wschód słońca na lawendowych polach, następnie chwila odpoczynku i pakowanie się na wyjazd w kierunku Marsylii. Zwiedzanie Marsylii i o 19:00 musimy być na lotnisku. Wylot o 21:00, po 23:00 jesteśmy w Krakowie. Nasze warsztaty w Prowansji dobiegły końca.

*Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne itp.

Na warsztaty z zakresu fotografii dziecięcej zalecamy :

Aparat oraz obiektywy z długa ogniskową , najlepiej powyżej 85 mm, czyli 100 mm, 135 mm, 70-200 mm badz 200 mm ale inne też dadzą radę :)
Ze sobą można  zabrać laptopa z wgranym Ps oraz camera raw bądź Lr. Nie zapomnijcie o ładowarkach i myszach bądź tabletach :)
Po więcej szczegółów zapraszam na email.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy
Pytania? -> puchorczak@gmail.com
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.
Tak było rok temu na warsztatach w Prowansji.

Inne warsztaty