Wiosna w Słowenii 27.05-3.06.2022

Szczegóły poniżej

Warsztaty Fotograficzne w Słowenii 2022
 27.05-3.06.2022

Koszt szkolenia : 2500zł + LOT 

Dzień 1
Początek zajęć w okolicach słoweńskiego Mariboru, gdzie w okolicznych winnicach odbędzie się popołudniowy plener przy kaplicy Dreisiebnerow. Przejazd w okolice Bledu.

Dzień 2
Poranne fotografowanie kościoła św. Tomasza k. Škofjej Loki oraz położonego wśród mozaiki pól kościoła św. Urszuli ze Šmarjetnej gory nad Kranjem. Powrót od Bledu , odpoczynek i zajęcia z kompozycji. Popołudniowy plener na Jamniku.

Dzień 3
Poranne fotografowanie Jeziora Bledzkiego na jednej z wysoko położonych miejscówek, później spacer z aparatem wzdłuż południowego brzegu jeziora. Jeżeli dopiszą warunki – mokra fotografia jednego z okolicznych wodospadów lub wąwozów. Powrót do Bledu, odpoczynek i zajęcia z obróbki zdjęć. Popołudniem wyruszymy w stronę słoweńskiego wybrzeża Adriatyku, odwiedzając po drodze wąwóz Rakov Škocjan. Wieczorny plener nad morzem, w Piranie lub Strunjanie.

Dzień 4
Fotografowanie łanów kwitnących narcyzów na szczycie Golica w Karawankach. Jezeli dopisza warunki – fotografowanie jednego z okolicznych wodospadów lub wąwozów. Powrót do Bledu odpoczynek oraz komentowanie zdjęć zrobionych na zajęciach. Popołudniu przejazd do Włoch i wieczorny plener nad jeziorem Lago di Fusine.

Dzień 5
 Poranny plener na Świętej Annie nad wsią Podpeč. Zakończenie warsztatów.

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i światło.

Zapisy poprzez formularz.
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.