Warsztaty pod gwiazdami 12-15.04.2021

Szczegóły poniżej

Mam przyjemność zaprosić Was na nowe warsztaty- nastawione na fotografię gwiazd i nocnego nieba!

Zakres warsztatów :

- zasada 500/600
- fotografowanie gwiazd i Drogi Mlecznej
-techniki ustawiania ostrości w nocy
- obróbka zdjęć nocnych ( Lightroom+Photoshop+Sequator).

+ oczywiście część krajobrazowa ale tutaj głównie nastawiamy się na zdjęcia nocne. W przypadku niepogody i braku czystego nieba po prostu  realizujemy plan krajobrazowy.

Koszt warsztatów: 750zł
Kwestia noclegu i dojazdu : Uczestnicy warsztatów nie płacą za nocleg. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie.PLAN WARSZTATÓW
Dzień 1 

16:00 – Zbiórka w Cisnej.
16:15-17:00 – Czas wolny.
17:00-18:00 – Teoria cześć I
18:00-22:00 – Zachód słońca
Po zachodzie przygotowania do nocnej fotografii.
Dzień 2

9:00-11:00 – pobudka i czas wolny :)
17:00-18:00 – Teoria cześć I
18:00-22:00 – Zachód słońca.
22:00+ Nocna fotografia

Dzień 3 

9:00-11:00 – Pobudka po nocnych zdjęciach
17:00-18:00 – Kurs Lightroom.
18:00-22:00 – Zachód słońca.
22:00+ Nocna fotografia
Dzień 4

9:00-11:30 – Warsztat podsumowujący.
12:00 – Zakończenie warsztatów.

Plan warsztatów jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach! ​​​​​​​
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :) Sprawdź folder SPAM bo tam może wylądować moja wiadomość zwrotna :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.