Senja i Tromso2024

Szczegóły poniżej

TERMIN SZKOLENIA 
8-13.02.2023

Dzień 1- Przelot do Tromso- tu spędzimy jeden dzień i w nocy zapolujemy na zorzę polarną :)
Dzień 2-Poranek w okolicach Tromso, następnie kierujemy się na Senję. W planach zachód Słońca ze szczytu Hesten, w nocy oczywiście czekamy na zorzę.
Dzień 3- Fotograficzne zwiedzanie wyspy- odwiedzenie takich miejsc jak Zęby Diabła. W lutym światło jest nisko więc warunki do fotografowania będą znakomite przez cały czas.
 
Dzień 4- Wschód Słońca w okolicy miejscowości Skaland z pięknym widokiem na fiordy, następnie szukanie światła w innych równie ciekawych miejscach. Zachód Słońca na punkcie widokowym Bergsbotn.
Dzień 5 - Wschód Słońca w okolicy wioski Husoy, następnie przejazd w kierunku Alp Lyngeńskich stamtąd kierujemy się do Tromso.
 
Dzień 6- Poranek w Tromso, następnie wylot do Polski.

 
Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne i zorzowe :)

Służę pomocą w doborze sprzętu na szkolenie.

                         CENA SZKOLENIA  : 3500zł + bilet do Tromso.
Kwestia noclegowa : Uczestnicy nie płacą za nocleg w obiektach noclegowych które są partnerami warsztatów. Do kosztów należy doliczyć bilet oraz wyżywienie i ubezpieczenie.
*Moje warsztaty fotograficzne  nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ​​​​​​​
Wyślij swoje zgłoszenie
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Zobacz również

Back to Top