Warsztaty fotograficzne w Opolu5-7.07.2024

Szczegóły poniżej

Warsztaty fotograficzne  wprowadzą Cię w świat fotografii architektury


Zapraszam na warsztaty fotograficzne w Opolu! Dzięki współpracy z wydziałem promocji miasta Opola uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać zdjęcia z wielu ciekawych miejsc w mieście. W planach m.in. Wieża Ratuszowa czy Muzeum Wsi Opolskiej. W planach również teoria + obróbka zdjęć. 
Cena szkolenia : 499zł
(Cena nie zawiera noclegów, wyżywienia oraz biletów wstępu)
Ramowy plan warsztatów : 
5.07.2024- Piątek 
18:00-20:00- zbiórka uczestników i rozpoczęcie warsztatów od teorii fotograficznej.
20:00-22:00- Fotospacer wraz z zachodem Słońca i niebieską godziną
6.07.2024- Sobota
4:00-6:00- wschód Słońca nad Młynówką z krótkim spacerem po starówce.
12:00-14:00 - Analiza wykonanych zdjęć i krótki kurs obróbki zdjęć. 
14:00-16:00-Przerwa obiadowa 
16:00-22:00- Przejście trasą muzycznych murali, amfiteatr i Muzeum Polskiej Piosenki i zakończenie dnia nad Stawem Zamkowym.
7.07.2024- Niedziela
5:00-7:00- poranek w Muzeum Wsi Opolskiej. 
7:00-9:00- Przerwa na śniadanie na starówce. 
9:00-12:00- Spacer po starówce (Wzgórze uniwersyteckie, Zamek Górny)
12:30- Zakończenie warsztatów.

Warsztaty przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania-od początkujących po profesjonalistów. Nie czekaj, może już czas odkryć w sobie prawdziwego artystę :) 

UWAGA! 

Po warsztatach spośród zdjęć uczestników zostaną wybrane 3 najlepsze fotografie . Laureaci otrzymają zdjęcia w wydruku w formacie 50x70cm. Wyboru dokona Paweł Uchorczak wraz z Wydziałem Promocji Miasta Opola.

Kto prowadzi warsztaty?
Paweł Uchorczak- doświadczony prowadzący z 10 letnim doświadczeniem w szkoleniu fotografii. Jego prace były nagradzane  w wielu konkursach międzynarodowych. Jest ambasadorem regionu EMEA marki Canon. 
Czy ta warsztaty są  dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii architektury dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia miasta. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w kwestii odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać?
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach! 
Zapisy przez formularz 
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.