Wyspy Owcze 19-26.08.2024

Szczegóły poniżej

Termin:  19-26.08.2024

Koszt udziału w 7-dniowej fotowyprawie na Wyspy Owcze:
6200 PLN (8 osób) 7000 PLN (6 osób)

Cena zawiera:
-3 noclegi w klimatycznym domu położonym w miejscowości Bøur z przepięknymi widokami na góry i morze.
-1 nocleg w ekologicznym pensjonacie położonym w przepięknej okolicy na drugiej co do wielkości wyspie archipelagu Wysp Owczych, Eysturoy.
- 3 noclegi w domu z przepięknym ogrodem położonym w miejscowości Torshavn
-Koszt paliwa oraz opłaty drogowe;
- Ubezpieczenie podróżne;
- Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

Cena nie zawiera:
- Biletów lotniczych.
- Wyżywienia na miejscu ( gotujemy w pełni wyposażonych kuchniach zapewnionych w miejscach noclegowych oraz korzystamy z lokalnych restauracji)
- Innych kosztów niewymienionych wcześniej

Organizatorem fotowyprawy jest :
BIURO PODRÓŻY MAGIC TRAVEL Z OPOLA  +48 534 752 786

Ramowy plan wyprawy :

Dzień 1 - Przylot na Wyspy Owcze. Pierwsze fotografowanie na wyspie  Vagar, podczas pleneru omawianie technik i zasad w fotografii krajobrazowej.
Dzień 2- Poranek w miejscowości Gjogv, następnie fotografowanie górskiego krajobrazu Wysp Owczych, zachód Słońca w okolicach Gásadalur.
Dzień 3-  Poranny plener w okolicach Klaksvik, później szkolenie na Wyspie Kalsoy- tam zrobimy też zdjęcia zachodu Słońca.
Dzień 4- Jeśli warunki pozwolą udamy się na Wyspę Mykines słynącą z dużej ilości maskonurów. Po powrocie z wyspy zachód Słońca w miejscowości Bøur.
Dzień 5- Fotografujemy południową część Wyspy Streymor- miejscowści Kirkjubøur oraz Velbastaður. Zachód Słońca w Sornfelli.
Dzień 6- Urokliwa wioseczka Saksun zachwyci każdego, dlatego warto zrobić tu kolejny punkt wyprawy. Po drodze oczywiście kolejne punkty widokowe w tym wodospad Fossa.
Dzień 7- Ostatnie zdjęcia na wyspach i zakończenie szkolenia.

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, poszczególne miejsca plenerowe będą na bieżąco dostosowywane do odpowiednich warunków pogodowych.

Gásadalur, jezioro Trælanípa czy Wyspa Kalsoy mają priorytetowe znaczenie i jeśli pogoda nam to umożliwi na pewno tam będziemy.

Podczas szkolenia z fotografii krajobrazowej uczestnicy mają cały czas wsparcie techniczne prowadzącego warsztaty.

Kto prowadzi fotowyprawę?
Paweł Uchorczak- doświadczony prowadzący z 10 letnim doświadczeniem w szkoleniu fotografii. Jego prace były nagradzane  w wielu konkursach międzynarodowych. Jest ambasadorem regionu EMEA marki Canon.
Czy ta wyprawa jest dla mnie?
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać?
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać.
Jak zapisać się na wyprawę fotograficzną?
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia- przekazuję kontakt do biura podróży w celu załatwienia formalności. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia!

FORMULARZ ZAPISU NA WARSZTATY PONIŻEJ
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty