Wyspy OwczeSierpień 2023

Szczegóły poniżej

Koszt warsztatów: 6800 zł + lot

Wylot z Polski do ustalenia w kierunkuKopenhaga-Vagar

Kwestia noclegu : Uczestnicy nie płacą za nocleg w obiektach noclegowych które są partnerami warsztatów.  Do kosztów należy doliczyć koszt biletu oraz wyżywienie i ubezpieczenie.


Prawdopodobny termin szkolenia 21-27.08.2023

Dzień 1 - Przylot na Wyspy Owcze. Pierwsze fotografowanie na wyspie  Vagar, podczas pleneru omawianie technik i zasad w fotografii krajobrazowej.
Dzień 2- Poranek w miejscowości Gjogv, następnie fotografowanie górskiego krajobrazu Wysp Owczych, zachód Słońca w okolicach Gásadalur.
Dzień 3-  Poranny plener w okolicach Klaksvik, później szkolenie na Wyspie Kalsoy- tam zrobimy też zdjęcia zachodu Słońca. 
Dzień 4- Jeśli warunki pozwolą udamy się na Wyspę Mykines słynącą z dużej ilości maskonurów. Po powrocie z wyspy zachód Słońca w miejscowości Bøur.
Dzień 5- Fotografujemy południową część Wyspy Streymor- miejscowści Kirkjubøur oraz Velbastaður. Zachód Słońca w Sornfelli.
Dzień 6- Urokliwa wioseczka Saksun zachwyci każdego, dlatego warto zrobić tu kolejny punkt szkolenia. Po drodze oczywiście kolejne punkty widokowe w tym wodospad Fossa.
Dzień 7- Ostatnie zdjęcia na wyspach i zakończenie szkolenia. 

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, poszczególne miejsca plenerowe będą na bieżąco dostosowywane do odpowiednich warunków.

Podczas szkolenia z fotografii krajobrazowej uczestnicy mają cały czas wsparcie techniczne prowadzącego. 

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach! 


FORMULARZ ZAPISU NA WARSZTATY PONIŻEJ
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.