Panorama HDR z Mavic Air

Mój sposób łączenia panoram HDR z Mavic Air

Technika polega na wykonaniu 3 zdjęć panoramicznych (np.9 klatek jedna panorama) co daje nam 27 zdjęć. Pamiętajcie żeby każdej osobnej panoramie zmieniać ekspozycje np. -2,0,+2.

​​​
Następnie w Lightroom łączymy każdą panoramę i później wszystkie 3 panoramy z różnymi ekspozycjami łączymy w HDR. Następnie plik edytujemy w Photoshopie i nadajemy mu ostateczny kształt.
Trailer filmu
Możesz zakupić w cenie 50 zł film z przebiegu obróbki. 
-40 minut 2 filmów w HD. (30min panorama+10 Bracketing)
- dołączone pliki RAW,
- wyjaśnione kwestie łączenia panoram HDR,
- pokazana autorska obróbka w Photoshopie + triki wykorzystywane w obróbce
Dodaję bonus w postaci jednego filmu z łączenia Bracketingu. 
Dzięki tym technikom polepszysz jakość zdjęć ze swojego drona.

Używam Lightroom Classic CC + Adobe Photoshop 2020
Pliki są do pobrania- otrzymany link nie wygasa.
FORMULARZ ZAKUPU

Naciśnięcie przycisku KUP TERAZ nie zobowiązuje Cię do kupna kursu. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia wyślę maila z instrukcją jak dokonać płatności.
KUP TERAZ
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :) Sprawdź jeszcze SPAM bo moja odpowiedź może tam wylądować :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.