Warsztaty Online

Szczegóły poniżej

Warsztaty online z obróbki zdjęć pozwolą Ci nauczyć się obrabiać swoje zdjęcia na nowo!
Poznasz techniki które stosuję w swoich zdjęciach. Do wyboru masz szkolenie na swoich zdjęciach albo wysyłam Ci moje i na nich pracujemy. Dodatkowo otrzymujesz film z całej lekcji tak byś mógł powtarzać materiał :) 
Bonusem dla kursanta jest paczka moich autorskich presetów do LR.

CENA WARSZTATÓW: 90zł/godzina
Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w obrabianiu zdjęć, zmienić styl ich edycji to dobrze trafiłeś.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Do warsztatów online potrzebujesz komputera bądź laptopa z zainstalowanym programem Lightroom albo Photoshop. Do komunikacji ze mną potrzebny jest program Team Viewer dzięki któremu łącze się z Tobą. Mile widziany mikrofon i słuchawki ale jeśli tego nie posiadasz to zdzwonimy się poprzez messenger.
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach online ! 
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.
Powrót na górę.