SŁOWENIA LISTOPAD 2021

Słowenia 2021
9-13.11.2021
​​​​​​​
Koszt warsztatów : 2300+ lot (Kraków-Ljubljana )

Uczestnik szkolenia ma zapewniony nocleg na czas trwania zajęć. Poruszanie się między miejscami plenerowymi odbywa się autem.

Słowenia jest jednym z najbardziej zróżnicowanych krajów Europy. Na powierzchni województwa dolnośląskiego znajdziemy pełnokrwiste pasma alpejskie, melancholijne równiny Panonii, tajemnicze płaskowyże krasowe Bałkanów oraz całkiem efektowny krajobraz śródziemnomorski. Podczas warsztatów odwiedzimy  najbardziej fotogeniczne miejscówki u podnóży Alp Julijskich, Kamnicko-Sawińskich i Karawanków (jezioro Bledzkie, Jamnik, Św. Tomasz...) oraz wiele innych, mniej znanych, a wyjątkowo malowniczych zakątków kraju na słonecznej stronie Alp. W planie mamy również fotografowanie wodospadów i wąwozów.
 Zapraszam Cię na kurs fotografii krajobrazowej w tym pięknym kraju.

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!​​​​​​​
Wyślij swoje zgłoszenie
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Zobacz również

Back to Top