Jesień w Dolomitach 2020

Szczegóły poniżej

Koszt warsztatów: 2900 zł + lot
18-23.10.2020
18.10 - Zachód słońca w okolicach Santa Maddalena.
19.10 Lago di Braies - poranna sesja plenerowa nad malowniczym jeziorem alpejskim. Fotografowanie La Valle i  kościoła Św. Barbary.
20.10 Poranek na malowniczym płaskowyżu Alpi di Siusi, następnie przystanek przy pięknie wkomponowanych w krajobraz kościołach w Seis lub Vols. Odpoczynek i zajęcia z obróbki zdjęć. Wczesnopopołudniowe fotografowanie osiedla San Giacomo i wieczorna sesja obok kościoła św. Jana z widokiem na grzebień Odle.
21.10 Poranek na jednej z przełęczy (Passo Gardena lub Sella), spacer do jeziora Lago di Limides. Zwiedzanie Cortiny d’Ampezzo i wędrówka do turkusowego jeziora Lago di Sorapis (4 godziny w obie strony, bez większych podejść). Wieczorna sesja nad jeziorem w Misurinie.
22.10. Poranek na Passo Pordoi następnie trekking wkoło Tre Cime oraz Cadini di Misurina.
23.10. Poranek na Passo Falzerego, spacer w kierunku Cinque Torri. Zachód słońca na passo Giau. Zakończenie warsztatów.

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach! 


Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.