Lawendowa Prowansja

Szczegóły poniżejKoszt szkolenia : 2900 zł + lot Kraków-Marsylia.Kwestia noclegowa : Uczestnicy nie płacą za nocleg w obiekcie noclegowym które są partnerami warsztatów. Na miejscu przejazd samochodem na zasadach Carpoolingu. Do kosztów należy doliczyć bilet oraz wyżywienie i ubezpieczenie.

Wyjątkowe warsztaty wśród lawendowych pól, małych miasteczek oraz urokliwych pejzaży. Kolejna edycja warsztatów które odbywają się w Prowansji od 2016 roku. Doświadczony prowadzący zapewni Ci wysoki poziom przekazywanej wiedzy oraz znakomitą znajomość najlepszych miejsc do fotografowania! 

Plan warsztatów : 
Dzień 1
Zbiórka uczestników w Krakowie z prowadzącym szkolenie- przelot do Marsylii. Następnie kierujemy się w kierunku Manosque.
Dzień 2
Rankiem mamy  pierwszy rekonesans na lawendowe pola. Następnie czas wolny a po nim wstęp do fotografii krajobrazowej-wykład. Szkolenie praktyczne na zachodzie słońca na lawendowych polach. Po zachodzie słońca integracja uczestników :)
Dzień 3
Wschód słońca na lawendowych polach. Czas wolny.. Później dalsza część teorii fotograficznej. Następnie zwiedzanie Moustiers Sainte-Marie i innych miasteczek
Dzień 4
Wschód słońca nad Manosque, następnie czas wolny i podsumowanie warsztatów. Dzień spędzimy w okolicy Sault- miasteczka z targowiskami i, lawendą..
Dzień 5
Ostatni wschód słońca na lawendowych polach, następnie chwila odpoczynku i powrót do Marsylii. Zakończenie warsztatów.

Plan warsztatów jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne.
*Moje warsztaty fotograficzne  nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych

Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach! 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy 
Pytania? -> puchorczak@gmail.com 
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.
Tak było na ostatnich warsztatach w Prowansji.

Inne warsztaty

Powrót na górę.