Kapadocja 19-26.05.2022

Szczegóły poniżej


Termin 19-26.05.2022

Koszt szkolenia : 3500 zł + lot do Kayseri 

Kapadocja to księżycowa kraina powstała w wyniku działalności wulkanicznej oraz erozji wiatru i wody w miękkich wulkanicznych skałach, głównie tufach. Ten cud natury wykorzystał człowiek – w tych miękkich skałach od wieków drążono kościoły, domostwa, a nawet podziemne miasta!, gdzie chrześcijanie chowali  się przed najazdami Arabów. To tu kręcono Gwiezdne Wojny, a w modlitewny taneczny trans wprawiali się wirujący derwisze.

Plan warsztatów : 
Dzień 1
Spotkanie z Kayseri, następnie pierwsze fotograficzne spotkanie z Kapadocją! 
Dzień 2
Dzień rozpoczynamy wschodem słońca w Rose Valley wraz ze startującymi balonami. Następnie zwiedzanie okolicy na koniec dnia zachód słońca również w Rose Valley.
Dzień 3
Wschód w Love Valley. Zwiedzanie miasta Goreme. Zachód słońca w Red Valley. W nocy jak się uda to nocne zdjęcia :)
Dzień 4
Fotografowanie startujących balonów. Później zwiedzanie miasta Uchisar. Zachód w okolicach Pigeon Valley.
Dzień 5
Wschód słońca przy miejscu startowym balonów. Później zwiedzanie miasta Avanos, po drodze zwiedzanie starych kościołów w skałach. Zachód słońca wśród skał.
Dzień 6
Opcjonalnie wschód słońca. Odwiedzenie miasta Urgup oraz masywu skalnego Three Beauties. Zachód słońca w Love Valley.
Dzień 7
Wschód słońca. Odwiedzenie pozostałych miejscach do fotografowania ewentualnie zobaczenie tych co było wcześniej ( tu warunkują odpowiednie warunki pogodowe). Zachód słońca w Imaginery Valley.
Dzień 8
Kierujemy się na lotnisko w Kayseri i lecimy do Warszawy.

Plan warsztatów jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne.Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!

REGULAMIN WARSZTATÓW
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.
Tak było na ostatnich warsztatach w Kapadocji

Inne warsztaty

Powrót na górę.