WARSZTATY FOTOGRAFII DRONOWEJ

Szczegóły poniżej

Serdecznie zapraszam na pierwsze dronowe warsztaty fotograficzne na Ponidziu.
Ponidzie to malownicza, zaciszna dziś kraina leżąca w połowie drogi między Krakowem a Kielcami. 
Warsztaty przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania-od początkujących po profesjonalistów. 

KOSZT SZKOLENIA: 850zł
(Cena nie zawiera przejazdu, przejazdów między plenerami i wyżywienia oraz noclegu, w ramach współpracy z lokalnym obiektem turystycznym -uczestnicy warsztatów nie płacą za nocleg)

Podczas warsztatów będą poruszane kwestie związane z fotografią lotniczą, zasadami bezpieczeństwa oraz obróbką materiału. 
Podczas szkolenia dowiesz się :
- jak zarejestrować drona, 
- jakie uprawnienia musisz mieć na swojego drona, 
- podstawy latania dronem, 
- fotografia lotnicza od podstaw (bracketing, panoramy itd). 
- podstawy nagrywania filmów z drona, 
- obróbka materiału fotograficznego i video. 

W zależności od pogody podczas szkolenia chcę zrealizować przynajmniej jeden zachód i wschód Słońca. 

Warsztaty prowadzi Paweł Uchorczak- od 6 lat latam dronem w różnych ciekawych miejscach w Europie, posiadam duże doświadczenie w obsłudze drona oraz w fotografii lotniczej. Moim największym wyróżnieniem była nominacja do finałowej gali podczas Siena Drone Awards 2019 oraz 2022. 
Czy te warsztaty są dla mnie? 
Kupiłeś drona i co dalej? Nie wiesz jakie ustawienia będą najlepsze do zdjęć i filmów? Jeśli chcesz poznać podstawy fotografii lotniczej, nauczyć się obsługi drona to te warsztaty są dla Ciebie! 
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Ważne żeby był to dron który ma opcję rejestrowania obrazu oraz tryb manualny. Resztę pokażę Ci na szkoleniu.
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.
Wiosna na Ponidzu- Galeria zdjęć lotniczych (dron DJ Mavic Air oraz Air2s)
Powrót na górę.