Szkocja 5-12.10.2024

Szczegóły poniżej

Fotowyprawa do Szkocji – Odkryj Magiczne Krajobrazy! Marzysz o uchwyceniu na zdjęciach niesamowitych widoków i tajemniczych miejsc? Dołącz do naszej fotowyprawy do Szkocji i zanurz się w pięknie, który zainspiruje Twoją kreatywność!

Termin:  5-12.10.2024

Koszt udziału w 7-dniowej fotowyprawie do Szkocji :
4200 PLN (7 osób) 4400 PLN (6 osób) 4800 PLN (5 osób)


Cena zawiera:
-7 noclegów (Glen Coe, Wyspa Sky, Glasgow)

- warsztaty fotograficzne z Pawłem Uchorczakiem,
-Koszt paliwa oraz opłaty drogowe;
- Ubezpieczenie podróżne;
- Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

Cena nie zawiera:
- Biletów lotniczych (WROCŁAW-GLASGOW)
- Wyżywienia na miejscu ( gotujemy w pełni wyposażonych kuchniach zapewnionych w miejscach noclegowych oraz korzystamy z lokalnych restauracji)
- Innych kosztów niewymienionych wcześniej

Organizatorem fotowyprawy jest :
BIURO PODRÓŻY MAGIC TRAVEL Z OPOLA  +48 534 752 786


Ramowy plan wyprawy : 

Dzień 1 - Przylot do Szkocji z Wrocławia, kierujemy się do naszego miejsca noclegowego w Glen Coe. Pierwsze zdjęcia ze szkockim krajobrazem.
Dzień 2- Ciąg dalszy fotografowania regionu Glen Coe- wodospady, zamki i góry. Uchwycenie sławnego wiaduktu Glenfinnan. 
Dzień 3-  Poranny plener w okolicach Appin- następnie kierujemy się na Wyspę Sky- tutaj spędzimy następne 3 dni. 
Dzień 4- Fotograficzne zwiedzanie Wyspy Sky- w zależności od pogody odwiedzimy ikonicznie miejsca gdzie widoki będą zapierać dech w piersiach.
Dzień 5- Przejazd do miejsca gdzie uchwycimy sławną górę Storr. W ciągu dnia nie zabraknie wodospadów i zamków.
Dzień 6- Eksploracja Wyspy Sky w poszukiwaniu światła i ciekawych ujęć. Odwiedzimy okolice  m in.Talisker.
Dzień 7- Przejazd pod Glasgow, po drodze oczywiście nie zabraknie okazji do podziwiania widoków i ich fotografowania, nocleg pod lotniskiem.
Dzień 8- Poranny wylot do Wrocławia

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, poszczególne miejsca plenerowe będą na bieżąco dostosowywane do odpowiednich warunków pogodowych. 

Podczas szkolenia z fotografii krajobrazowej uczestnicy mają cały czas wsparcie techniczne prowadzącego warsztaty.


Kto prowadzi fotowyprawę? 
Paweł Uchorczak- doświadczony prowadzący z 10 letnim doświadczeniem w szkoleniu fotografii. Jego prace były nagradzane  w wielu konkursach międzynarodowych. Jest ambasadorem regionu EMEA marki Canon. 
Czy ta wyprawa jest dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać?
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na wyprawę fotograficzną? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia- przekazuję kontakt do biura podróży w celu załatwienia formalności. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia! 


FORMULARZ ZAPISU NA WARSZTATY PONIŻEJ
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.