Islandia Marzec 2021

Szczegóły poniżej

TERMIN 14-18.03.2022

KOSZT 3000 zł + lot do Reykjaviku
Dzień 1

Lądujemy w Keflavik i właśnie teraz zaczyna się nasza przygoda z Islandią. Następnie udajemy się w podróż do pierwszego punktu. Liczę na zorze polarna którą będziemy fotografować podczas podróży.

Dzień 2

Wstajemy rano na zwiedzanie Golden Circle czyli Park Narodowy Thingvellir, Geysir,Strokkur i liczne wodospady, kończymy zachodem słońca w okolicy wodospadu Gullfoss. Po zachodzie udajemy się na południowy wschód w okolice wodospadu Skógafoss. Po drodze zatrzymamy się by sfotografować jeden z najpopularniejszych wodospadów- Seljalandsfoss.

Dzień 3

Dzień witamy przy wodospadzie Skogafoss.. Kolejne punkty naszej wyprawy to niesamowita czarna plaża-Reynisfjara , wraz z niebezpiecznymi falami oceanu. Spędzimy tutaj chwilę podziwiając formy skalne powstałe podczas erupcji wulkanu. Później swoje obiektywy skierujemy na Dyrholaey, malownicze klify, gdzie pożegnamy dzień. Zatrzymamy się w miejscowości Vik, na drobne zakupy. Następnie czeka nas ok 100 km podróż do kolejnych perełek fotograficznych.

Dzień 4

Wstajemy wcześnie rano by wybrać się w kierunku jednej z największych atrakcji- mianowicie Diamentowej plaży i zatoki lodowcowej Jokulsarlon. Poranek przywitamy na tej właśnie plaży, a następnie udamy się do zatoki by podziwiać niesamowite formy lodowe. Kolejnym etapem dnia będzie przejazd w okolice lodowca Svínafellsjökull, gdzie z bliska będziemy mogli obserwować czoło lodowca wraz z jego lodowymi formami. Dzień planuję zakończyć w okolicy Kanionu Fjaðrárgljúfur. 

Dzień 5

Ostatni poranek na Islandii rozpoczynamy na Czarnej Plaży lub w jej okolicach. Następnie powoli zaczynamy się kierować w stronę Reykjaviku, zatrzymując się przy ciekawszych miejscach do fotografowania. Jeśli czas pozwoli to zatrzymamy się w stolicy Islandii by spróbować lokalnych przysmaków :) 


Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!
Zapisz się na warsztaty :)
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Inne warsztaty

Powrót na górę.