Lofoty 25.02-4.03.2022

Szczegóły poniżej

Lofoty (norw. Lofoten) – archipelag na Morzu Norweskim u północno-zachodnich wybrzeży Norwegii, ciągnący się na długości 112 km od maleńkiej wysepki Røst na południu po wąską cieśninę Roftsundet, oddzielającą go od archipelagu Vesterålen. Od stałego lądu oddzielony cieśniną Vestfjord. Bajeczne krajobrazy przyciągają fotografów z całego świata. Jest to must have fotografa pejzażowego :) 
Dzień 1- Zbiórka uczestników z prowadzącym szkolenie na lotnisku w Krakowie. Następnie przelot do Evenes. Następnie kierunek Lofoty.
Dzień 2- Pierwsze szkolenie na Lofotachm, zaczynamy wschodem słońca w Reine. 
Dzień 3- Wschód słońca w miejscowości Hamnoy i ok 2-3h plener w okolicach. Teoria fotograficzna a później zachód słońca w okolicy miasteczka Reine. W nocy polowanie na zorzę polarną.
 
Dzień 4-Wschód słońca na plaży Utakkliev później plener w okolicach. Po odpoczynku  obróbka zdjęć a następnie udajemy się na zachód słońca na plaży Skansganden. W nocy polowanie na zorzę.
Dzień 5 -Wschód słońca nad miejscowością Reine. Następnie fotografowanie norweskich portów. Zachód słońca na górze Mt.Ryten.
 
Dzień 6-Wschód słońca na plaży Uttakliev następnie fotografowanie okolicy. Rozmowy o fotografii, ocenianie zdjęć itp. Zachód słońca z pięknym widokiem :)
 
Dzień 7- Poranna fotografowanie Gimsoy. Wieczorem polowanie na zorzę. 
Dzień 7- Udajemy się na lotnisko i wylot do Krakowa.

Plan jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne i zorzowe :)

Służę pomocą w doborze sprzętu na szkolenie.
*Moje warsztaty fotograficzne  nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych
CENA SZKOLENIA  : 4300zł + lot z Krakowa do Evenes(Norwegian).
Kwestia noclegowa : Uczestnicy nie płacą za nocleg w obiektach noclegowych które są partnerami warsztatów. Do kosztów należy doliczyć bilet oraz wyżywienie i ubezpieczenie.
Czy te warsztaty są dla mnie? 
Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii krajobrazu, dowiedzieć się jak robi się profesjonalne zdjęcia pejzażowe. Jakich technik używam w swoich fotografiach a przy tym poznać innych zapalonych fotografów to odpowiedź jest tylko jedna :)
Na warsztatach zaczynam od podstaw fotografii także, nie musisz mieć żadnej wiedzy by brać udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę, by poprawić jakość Twoich zdjęć. Podczas trwania warsztatów masz moją stałą opiekę w doborze odpowiednich ustawień, użycia filtrów oraz podpowiedzi dotyczące kompozycji.
Jaki sprzęt muszę posiadać na warsztaty? 
Nie ma wymogów dotyczących sprzętu który musi być na warsztatach. Uczę na takim sprzęcie jaki posiada uczestnik. Dużym plusem jak Twój aparat ma tryb manualny, dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć i ćwiczyć zasady ekspozycji. Mile widziane akcesoria na warsztatach to : statyw, filtry(nie musisz kupować na siłę- jak nie wiesz jakie to napisz do mnie), pilot/wężyk spustowy. W kwestii sprzętu możesz śmiało mnie pytać. 
Jak zapisać się na warsztaty? 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Możesz zapisać się również przez mój email- puchorczak@gmail.com W razie pytań proszę pisać lub dzwonić +48 503309544. Zapraszam Cię serdecznie do grupy warsztatowej na Facebooku
-> GRUPA WARSZTATOWA
Do zobaczenia na warsztatach!​​​​​​​
Wyślij swoje zgłoszenie
Dziękuję za zgłoszenie! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak będę mógł i podam resztę niezbędnych danych :)
*Wysyłając mi wiadomość poprzez ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informuję Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest  Paweł Uchorczak z siedzibą w Opolu, ul. Rzeszowska 4/3.

Zobacz również

Back to Top